Masz pytania?

Jana III Sosbieskiego 5b

41-800 Zabrze

Pn-Pt: 10.00-17.00

Oferujemy najnowszą i jedyną w swoim rodzaju kolekcję dywanów wspomagających aktywizację dzieci. Dywany są strukturalne, sensoryczne - posiadają dwa poziomy tkania i jednocześnie dwie struktury (dywanową oraz płaską sznurkową). Stwarza to ogromne pole do wyobraźni oraz nieograniczone możliwości zabawy z wykorzystaniem zabawek, które są już w domu. Na takim dywanie dzieci mogą kreować przeróżne życiowych sytuacje i spędzać wspólnie czas z rodzicami lub opiekunami.

Dywany posiadają atest higieniczny PZH honorowany przez  Sanepid.

Dywany spełnią się nie tylko w przedszkolach - jest to idealny dywan dla dzieci przeznaczony do pokoju dziecięcego. Dywan do zabawy Play - spodoba się zarówno dziewczynkom jak i chłopcom. Jest to idealne miejsce do zabawy dla rodzeństwa.

Dywan aktywizujący Play 2.40x3.30 m - Ciuchcia

Sensoryczny dywan do zabawy - Play

Atesty: higieniczny

Szczegóły: w opisie produktu i zakładce dane techniczne